Oleafolium'a Hoşgeldiniz!

Günümüzdeki şartlar  gereği tükettiğimiz ürünler, ambalajları sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olsalarda, içerikleri hiç de o kadar sağlıklı değil aslında. 

Her ne kadar bizler bilinçli tüketici gayreti içinde olsakta, tam anlamıyla bunu başaramıyoruz. Bu sebepten yola çıkarak sizlere daha sağlıklı, kaliteli ve gerçek anlamda yüzde yüz doğal ürünleri sunmak istiyoruz. Antalya’nın Manavgat ilçesinde ufak bir atölyede el işi sanat eserlerimizi üretiyoruz. Her bir esere sabır ve sevgi  katarak itina ile üretip, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Aynı zamanda sitemizde OGANSIA A.Ş’nin ürünlerini sunuyoruz. Sağlıklı ve kaliteli ürünleri üreten ve iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslararası bir Şirket olarak tanınan OGANSİA A.Ş., üretimini kurmuş olduğu Ogannaturel Şirketinin yüksek teknoloji içeren üretim tesislerinde yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından temin ettikleri doğal ve yüksek değerdeki hammaddeleri üstün teknoloji ile donanımlı fabrikalarında işleyerek üretiyor.

Güçlü bir Ar-Ge kadrosu tarafından üretilen ürünler, akredite laboratuvarlarda çeşitli test ve analizden sonra, sizlere en sağlıklı şekilde ulaştırılmak üzere sunulmaktadır.

Misyonumuz

Sağlıklı ve kaliteli ürünleri üreten ve iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslararası bir Şirket olarak tanınmak, müşterilerimiz ile güçlü ortaklıklar kurabilmek, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken; çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin salığına itibar etmek, kurumsal ve sosyal yükümlülüklerimizi yerine getirerek topluma faydalı bir şirket olarak faaliyet göstermektir. ”Daha sağlıklı bir yaşam” sloganıyla çıktığımız bu yolda, geleceğe güvenli adımlarla ilerlemektir.

Vizyonumuz

Oleafolium markalı ürünlerimizi ve yatırımlarımızı tüm dünyaya tanıtarak, kendi satış modelimizle devrim yaratmak; bu alanda ürünlerimizin sağlığa ve yaşama değer katması ve yatırımlarımızla, tüm dünyada sektör liderleri arasında yerimizi almaktır.